bgdn
"Заради алкохол и скайп баща уби сина си" Ето пример за лош PR на Skype.
gogata2427
гогго си мисли да напише леко лигав,но пък сладък смс на рени. както одеве й написа,а пък тя се зарадва.
davidoff
Първанов: "Ако Скайп не тръгне до края на денонощието, премиера Борисов е длъжен да подаде оставка заради безотговорното си отношение към проблемите в страната"
viktorkoichew
Телефоните по цял свят за спешна помощ са прекъснати заради високият брой обаждания по скайп проблема !!!!!!