FromTheInside
раните в душата могат ли бързо да зараснат?
RadialEx
е не знам как да ви кажа просто в каква смешно-конфузна ситуация се озовах заради една врата, която не може да се затваря!!! XD
sandprince
Тоя е ебати... е заради такива като тоя умник, клиентите се гаврят с хората които им работят проектите
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?p=545671#545671
ZzZaPyr
Нета падна преди 1-2 часа заради бурята и още го няма... Утре сутрин го очаквам най-рано :X