Търсене на постове: зара

Peter Nikolow
bgdn
@Snooby аз точно заради това пък не ги харесвам...
Denis Zhekov
Snooby
@bgdn именно заради цената най-вече :)
Peter Nikolow
bgdn
@SHARKPENT обаче заради филма след няколко години са пуснали ограничена серия телбоди...
Marina
biskvittka
Ще бъда себе си заради този човек ,.. той прави всичко по цветно , а сякаш не го осъзнава
____♂
spaceman90
Отново съм си в любимата Зара... (inlove)
BE PREPARED!
coolpuppy
Чувствам се добре. И как няма да е така.. когато някой те зарадва веднага щом се събудиш.. мм :)
Съни
FromTheInside
страшен ден:скарах се със сума ти хора и сега отивам в пирогов, заради крака... :(
Георги Динков
gogata2427
д0ста добре се държи фпс-а с фрапс,може би е заради 2-та ъпдейта на видео-картата от днес :P
bekyarov
@sandprince еми, защото съдаржанието е много на далеч пък и по този начин няма да зацикляш заради празни места :)
fdkf
flox
@kimmie и аз се радвам, че днес зарадвах някой друг ;д
Александър Атанасов
mind
@Method-X линка беше заради един твой пост, който преди малко прочетох. Исках просто да прочетеш нещо относно съветите etc :)
Алекс
alex95
@rosko същото е обаче заради фона не си личи. Ще го докарам много близко
Георги Динков
gogata2427
хъх,нещо не отваря блога ми..май е заради домейна.. :(
Георги Динков
gogata2427
@BlueDragon не бях правил заради контузия на кръста,след т'ва една в левия крак..минавах на по-леки килограми при лег-пресата
Асен Тричков
Digital
"Сравниха Symbian с кораба Титаник" понякога истината боли по мое мнение до няколко години на пазара ще се говори само за android и iOS.
http://www.technews.bg/info.php?id=18043
Страница: 80 81 82 83 84

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата