@bgdn да де... знам какво е фо :Д ... ама заради него не бих платила 2но и това беше супер гадно от твоя страна. чувствай се виновен за мъката ми тази вечер!
@notexist ем, той ме заряза заради една кобила, после искаше да сме любовници и го срязах, оная се премести и 3 седмици не можах да си го махна от главата :Д
Щом определиш от какво точно имаш нужда, започни да проучваш различните марки и модели на пазара. Така ще можеш бързо да елиминараш количките за близнаци, които
само,че се оказа,че прясното ми мляко е започнало да се превръща в кисело,заради закваската на майка ми.. не е т'ва което тряяше @mkBooOO @kypidoncheto
@Millita това е един от проблемите на HTC обявяват 10 модела тази година. Догодина още 10 даже преди пазара да е разработен. Питай Савков защо HTC Tatoo e ...
@Millita най-малкото ще спреш да мръкнаш че нямаш никакво устройство на Apple и ще се заразиш сама. Иначе ще видиш как Apple правят нещата от първа ръка...