bebezona
Не изхвърляйте празните пластмасови бутилки. Използвайте въображението си, превърнете ги в нещо пъстро и интересно и зарадвайте малките палавници.
http://www.bebezona.bg/DeftHandsSingle/Show/?pid=908
dimitroff
Имам идея за един дизайнерски блог, чак и логото измислих, ОБАЧЕ... Как мислите: По-добре да направя всички менюта на английски или на български (заради font-а)
lovaash
Шефът на CCTV уволнен заради членове на Политбюро
http://ntdbulgarian.blip.tv/file/2995801/
lovaash
Ново заразно заболяване се разпространява в големи райони на Китай. Симптомите са подобни на теза на СПИН, но с тази разлика, че се разпространява много бързо..
http://ntdbulgarian.blip.tv/file/2995711/
gogata2427
Както бях казал,"Сайта ще е готов днес или утре",готов е днес,но скоро може и да не се пуска официално заради липса на пари за закупуването на хостинг и домейн!
http://ka4i-pic4e.1gb.bg/
alish
гррр... не мога дори да се зарадвам за нещо, защото тр да ми разваляте настроението с глупости. така ли? не ми било пукало...всяка година едни и същи изпълнения