Търсене на постове: зара

Георги Костадинов
Forsi
Мама му...най-накрая заработи Ovi Suite. Nice GUI!
Георги Динков
gogata2427
Добра тренировка се получи!..Макар и малко по-бавно заради това дето изобретих.. :D
Богомил
fairmen
Seagate Momentus XT: Хибридният HDD се завръща на пазара - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/pameti-i-hard-diskove/261-seagate-momen...zara
Георги Цветанов
t0m3kk
е т'фа са няма такива тъпаци... заради тях събота и неделя ще хвана да си остана в нас... нека ходят с разни противяги и т'фа е... въобще няма се занимавам...
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
"Повече никога, ама никога няма да пипна еклипс, ще продавам домати на пазара, ако трябва..."
Емил Станчев
Emyto
@pesho, заради този Чернобил производителите на сълби са в голяма криза ;)
LiliyaDianova
за първи път днес си взех българското "Rolling Stone" /да си призная само заради корицата/ и веднага отгръщам на страниците с интервюто на Браян и компания ^^
Богомил
fairmen
Sony смята: пазара на таблети има свободно пространство - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/notebook-laptopi-tableti/tableti/255-sony-smyat...stvo
Мирослав Петров
miro91
тъпите формули на Виет, не се сетих да ги ползвам и заради тва получавам друг отговор на 26-та задача и губя 11 точки от нея задача пфффф така ме е яд
Мирослав Петров
miro91
@alex95 кефя се че им е зле сайта, ама я напиши "видео уроци" в гугъл, заради домейна излизат първи педерасчетата
Георги Марков
technomobile
http://techno-mobile.eu/item/7361 Тенденции в развитието на Business Intelligence пазара през 2010 г
Алекс
alex95
@LiliyaDianova Не съм доизмислил още :) На 23-и сутринта имам изпит по англииски, но концерта е вечерта. А ми се ходи заради MetallicA и Rammstein :P
Теодор Бориславов
ToTu
..епа, уно них ги нема сеа'.. моа' дойдат по късно или заранка м'а не съм сигурен.. ако сакаш ги чекай !!
LiliyaDianova
@micobg даа, сетих се! даже съм си водила и бележки в христоматията :) сигурно са го дали заради 137г. от обесването. софиянци пък ще разпускаме с AC/DC :D
Георги Динков
gogata2427
Ето,имам си и причина,заради която да тренирам - яд ме е на едно момиче..! :D
Страница: 86 87 88 89 90

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата