Forsi
Мама му...най-накрая заработи Ovi Suite. Nice GUI!
fairmen
Seagate Momentus XT: Хибридният HDD се завръща на пазара - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/harduer/pameti-i-hard-diskove/261-seagate-momen...zara
t0m3kk
е т'фа са няма такива тъпаци... заради тях събота и неделя ще хвана да си остана в нас... нека ходят с разни противяги и т'фа е... въобще няма се занимавам...
eyankulov
"Повече никога, ама никога няма да пипна еклипс, ще продавам домати на пазара, ако трябва..."
LiliyaDianova
за първи път днес си взех българското "Rolling Stone" /да си призная само заради корицата/ и веднага отгръщам на страниците с интервюто на Браян и компания ^^
fairmen
Sony смята: пазара на таблети има свободно пространство - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/notebook-laptopi-tableti/tableti/255-sony-smyat...stvo
miro91
тъпите формули на Виет, не се сетих да ги ползвам и заради тва получавам друг отговор на 26-та задача и губя 11 точки от нея задача пфффф така ме е яд
ToTu
..епа, уно них ги нема сеа'.. моа' дойдат по късно или заранка м'а не съм сигурен.. ако сакаш ги чекай !!