CECOOO
След няколко часа имам изпит, но вместо да чета за него си чета Top Gear и слушам "Боли ме гъза"
podmatrix
И в 13:00 към София и утре изпит. Но първо на по бира с @Method-X
Anityyyy_
След успешно невзетия изпит мисля да отидем да гледаме Love.net . Дано си заслужава
Anellya
Не знам дали от недоспиване, количеството кафе или притеснението за изпитите, но взех сериозно да откачам.
Anellya
Взех си изпитите днес! УРА! Сега само трябва да се съберем и да полеем успешната сесия!
sown
На кого му писна да ходи на лекции? На мен! ^^
Anellya
Да седна да чета освен и ако не заспя мога и на изпити да отида.
Anellya
Някой иска ли да пием кафе? Тук и сега...
Anellya
Да помрънкам малко. Гонят ме параноите, заради утрешните изпити.... Край на мрънкането!
Anellya
Едното нещо е написано. Остава само да довърша второто, да напиша още две и да сядам да чета. Даже мога и да си взема изпитите, да не порявна човек!
Айляк!
Apr 14 2011, 11:13