gogata2427
Когαто бяхме мαлкu, не знαехме кαкво е зαвuст, злобα, клюкu, лuцемерuе .. тогαвα жuвотα беше друг .. беше прекрαсен ! `
sown
Примоция в УНСС - 3 изпита за 200 марки и едно прасе (Ъпсурт в голяма доза)
hurmaqny
Добре де, може ли някой да ми предложи хотел, в близост до ВТУ? Този град ми е тъмна Идния.
Anellya
Само да ми минат изпитите и се затварям в стаята, гася си телефоните и ще спя поне два дни!!!
Anellya
Не ми се учи и това е. А остана само утре и двата изпита в четвъртък. Да взема да пийна ли?!?!!?
Sinbg
Ако изпитваш някакви комплекси от малкия си бюст, следващите редове ще повдигнат самочувствието ти, Научи какви са плюсовете да имаш малки естествени гърди:
http://sin.bg/predimstvata-na-malkite-gardi
tsonchev
след 3 часа, ми предстои изпит по-външно търговски преговори и сделки, а въобще не се чувствам подготвен.
Anityyyy_
Най - обичам петъците, особено когато в събота съм на изпит
Anellya
Емииии, прекрасно! СУ преустановява дейността си! Или пак се всява смут и паника в академичните редици.
Anellya
Като дойде време за изпити и почти ми се плаче. Добре, че поне се чух с колегите, че да се поуспокоя малко, че не съм единствената, която не съм разбрала нищо!
vlado6
Виртуален изпит по математика за кандидатстване след 7-ми клас. Автоматично оценяване! Проверете своите знания по математика сега!
http://domashno.net/izpit.php?id=2
Зависи колко малки.. някои от нас са го знаели, понеже са им го показвали по много начини. Но наистина си беше прекрасно време!
Apr 06 2011, 01:32като малки само сме го чували,но не го изпитвахме,че то тогава бяхме с толкова чисти и големи сърца.. ;]
Apr 06 2011, 12:54