Е не е като да е 30 градуса навън, хах
след 3-4 бира ще загрееш
Е тези бири са след като съм преминал през студа
ни се оплаквай :d
Узунова ще идва ли?
А жените знаят как >
Пловдив?!
Мдамм
кво ще праиш в тоя умрял супер як град ;Д
ахаха на гости на гореспоменатите
Знам аз знам едно пвц стига може и без чипс xaxa
ахахах
Аз пиша коментар, пия бира и слушам това
хахаха не е зле
Ям ябълка и се радвам на добри новини
И слушам Pet Shop Boys
мн зравословно се храниш пък ти
а на другия ден к'фо е кофти...
@t0m3kk +1
@ReXTaN +1
Мисля, че не съм имал много главоболия от бира на следващата сутрин. Ще видим тези старопрамени как ще са утре
Да не са онея с различните вкусове ? Черита - мерита
кво утре бееееееее хахаха някои вече сме станали одавна,одавна,валяло ни е,готвили сме си,на лекции сме били,работа сме вършили-добър ден
ахаха еми.. който като мене пие бира по никое време Аз сега ще ходя към лекцийките А манджите са сготвени от снощи ахаха
hmm аз пък сега псувам жените и себе си, но не съм на бира, тук вече е студено и съм на коняк и чай!
ахаха давай ти си
Завиждам.
Гледах го по новините, те не бяха разляти и минувачите бяха ги събрали в дерето и всички събираха като луди
секс , наркотици и рокендрол
ядем шоколад
бира с водка и кюфте за мезе...
шоколааааааааааддддддддддддддд
like !
Мммм, как ти завиждам(благородно), и аз имах оферта, но ще започвам да чета ...
най-гаднното нещо
По принцип не е изобщо гадно, просто програмата ми е такава, че трябва да чета вечерта...
О, ами че то най-хубаво се чете с бира в ръка.
Ще го имам предвид за следващия път Вече стана късно май
Твой ли е beerlog.info?
Не
Е не е като да е 30 градуса навън, хах
Oct 14 2011, 19:58след 3-4 бира ще загрееш
Oct 14 2011, 20:07Е тези бири са след като съм преминал през студа
Oct 14 2011, 20:08ни се оплаквай :d
Oct 14 2011, 20:15Узунова ще идва ли?
Oct 14 2011, 20:28