Кое точно й е красиво на една жена, която се третира като парче месо. Само и единствено.
Ето ти красива жена. Без извадени цици и задник. http://goo.gl/nhxVT
Боли ма гъза какво харесвате и какво не. Ебала съм му майката. Ай стига вече.
amen...
@hurmaqny, that's the spirit. Са ше ме черпиш бира довечера.
11 мин за бира ..добре е. отваряй нова
Друго ще се падне, не това.
viktorkoichew каса бира имаш ако си прав!
абе хора за шоколад не сте ли чували Не ви ща алкохола ;D
добре кашонче млечен своге
Ше стискам и ще се кръстя през час. Always!
good luck
Е добре.. @viktorkoichew 1 капи портокал
к
стааааааааа
Като я изкъпем утре че сега не е за пред камера След банята ще си я снимамммм
Ти какво ще дадеш в замяна ?
:| бира?
добреееее! Бира ис он
'щот' иначе ще е педераско
истинските мъже не се притесняват от такива ралти ;Д
Мончо, ти по пловдив ли си си сега или!?
дам
Кат' идвам ще кажа на брачеда да ти се обади, да пием по нещо и да те щипна по бузката
Какво не бих дал в момента и аз да можех да изляза да изпия една бира на плажа, дори и сам.
Благодаря
Честит Рожден Ден, много здраве, късмет, жени, коли, бира, купони, пари и по-малко работа
Мееерси
Кое точно й е красиво на една жена, която се третира като парче месо. Само и единствено.
Sep 12 2011, 15:54Ето ти красива жена. Без извадени цици и задник. http://goo.gl/nhxVT
Sep 12 2011, 15:56Боли ма гъза какво харесвате и какво не. Ебала съм му майката. Ай стига вече.
Sep 12 2011, 16:01amen...
Sep 12 2011, 16:16@hurmaqny, that's the spirit. Са ше ме черпиш бира довечера.
Sep 12 2011, 16:29 през mobi