mitternacht
Флиртувате ли? (С ГаджИто не вАжи, щото е easy mode)
dandelion
Ще пробвам да правя нещо подобно за рождения муден. Да видим дали ще се получи..
notexist
Искам да е лятоо да ходя на Китен в Нааай клуб.. и мата хара да се прая ;д
pacopetkov
Това ли е великият реял? Това ли е великият клуб? Много грозна победа! Поздравления за отбора на Лудогорец!
tsonchev
починал е Ники Адамс-а , шефчето на рок-клуб Адамс
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О