mudisoft
май съм tumblr-зарибен : D
mitternacht
Дядо Коледа, бях добро момче, искам споделена любов с най-прекрасната Жена, безпрепятствен страхотен престой в чужбина, да си намеря работа и да остана да живея
joronedelchev
Програма за вечерта - първо вечеря в "При Яфата", после коледно биографско парти в клуб "Джинджър".
LoveCappuchino
водя адски нездравословен начин на хранене,пфу .
pacopetkov
Изпратих си снимката в "Клуба на Самотните Сърца". Върнаха ми и я с отговор,че не са чак толкова самотни...
sickornot
Отказах на колегите да ходя с тях на клуб и сега чета разни неща в сайта на НАСА
viktorkoichew
От днес официално студиото ми работи. Уважихме го и с първи клиент ! /Люлин-1, бл. 2. До фитнес клуб Арес/
coolpuppy
Чух днес една много любима песен по the voice, която цяло лято я пускаха по морето, но не ѝ знам името! Искам помощ!
Sinbg
Нова мода се вихри из поп фолк звездите. Певици като Галена, Андреа и Цвети Янева тръгнаха по сутиен на участия в родните клубове и дискотеки, забеляза екипът н
добре дошъл в клуба
кажи си тъмблъра да те следя ;д
Jan 05 2013, 19:21Да, да, и на мен, и на мен!
Jan 05 2013, 19:23welcome , we have cookies !
Jan 05 2013, 19:29And your soul!
Jan 05 2013, 19:33нямам някъв личен шит. реблог tumblr-a с (предимно) момиченца ше ви покажа: http://blog-sauce.tumblr.com/
Jan 05 2013, 22:34