stankoff
Поръчах си шапка, химикал и запалка с логото на VW клуба
stylius
Ей ся ми напомниха да нахраня тея от клуб Опиум. Баси алчните копелета са. Един поздрав не могат да пуснат, дори като ги тип-неш. Колко пари искат тея, баси?
plamenk
Ето тази млада дама наистина ме впечатли, докато играехме. Обещах да й намеря по-голям волейболен клуб, в който да реализира таланта си.
joronedelchev
Отнякъде по Графа се носи Nina, piensa en ti - незабравим клубен хит от лятото на 2003-а...
Marico
24 юли 2009 г. , София Лайв клуб
vassi87
Манчестър Ю продали манекенчето.Чудя се кое в мен надделява-задоволството,че няма да му гледам сладникавата муцунка в един от любимите ми клубове,или...