nplus
Агне, агне, агне, агне, агне, агне, агне, агне, агне, агне... Мразя агнешко! Хайде да правим клуб на хората ядящи свинско на Гергьовден?
miStalE
клубове по йога и смях??? ъъъъ?
lpetrov
очертават се най-щурите две седмици: работа, парти, работа, още едно парти (клубно), работа, плевен, работа (happy)
Dr1nata
Гледах първото полувреме на един клуб! (представи си) Второто ще е у нас на бира и рибка
patblansh
Наближава срещата на Сааб-клуб България, маниачетата...мъже... Луната спи, а някой се влюбва в коли...
Leda
Кучето ми си има фен клуб. Висях 2 часа с тва нещо навън и говорих с повече хора, отколкото през последните 2 дена. Трябва по-често да го разхождам.