Търсене на постове: клуб

Радослав
Soul4o
ще побачкам пак по клуб4ето :]
Радослав
Soul4o
да отбележа че почвам пак да кодвам по клуб4ето :D
Радослав
Soul4o
новото клуб4е става яко :D
Serjo
Serjo
@naddito ,че ти ко правиш в гей клуб е :D
Дацко Маринов
NjoYko
@Soul4o дай виж бутни малко клубче че аз го виждам на 4 ката... всичко е едно върху друго и кофти се ползва :)
Радослав
Soul4o
чек да пусна един слух ... клуб4е скоро ще има ъпдейт :)
Николай Йорданов
nplus
@Intel какъв клуб?
Ивелин Георгиев
h4ckY
@ZzZaPyr след 16 декември и аз ще се присъединя в клуба, има ли безплатна бира ? :)
Цветелин Павлов
sentinel
Разбрах, че снощи сме се представили адски добре, докато ни снимаха в клубчето.. И сме можели да спечелим екскурзия до Лондон оО. Само дето никой нищо не помни.
BeautifuLDisasteR
@voic4e :D виждам че си ходил на сладкарница, на клубове.....много хубаво наистина :D аз вече нямам сили за нищо такова след тези дни :D
Светозар Георгиев
voic4e
Днес станах и право в сладкарница Неделя с приятели :) После се забих в 2 клуба в центъра и чак сега се прибирам! Уха, от мен се носи аромат на наргиле! :)
Светозар Георгиев
voic4e
@Manuel Не съм планирал празнуване - вероятно ще ида в някое клубче :)
Светозар Георгиев
voic4e
Има ли клуб, където пускат гюбек sound, но не ходят цървули? Май не :)
Светозар Георгиев
voic4e
@LiDSoN Аз пък отидох до центъра - исках да видя как е хавата в едно хубаво клубче, но там беше пълно. Иска ми се да изляза през седмицата там с някое моме :)
Светозар Георгиев
voic4e
Какъв е резултата? В готиното клубче тази и утре вечер няма места - само с резервации, в другото клубче ми беше кофти, на 4-и км - 15 лв. вход :(
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата