Разбрах, че снощи сме се представили адски добре, докато ни снимаха в клубчето.. И сме можели да спечелим екскурзия до Лондон оО. Само дето никой нищо не помни.
@LiDSoN Аз пък отидох до центъра - исках да видя как е хавата в едно хубаво клубче, но там беше пълно. Иска ми се да изляза през седмицата там с някое моме