solveig
Taя песен ми е посветена изцяло, както и да е сряда вечер караоке вечер всички са добре дошли клуб "Алкохол"
nickname778
@naddito ще имаме ли матри'ал за кандидатстване в клуба или да си лягам ?
kregma
Дали пък не е време за едно бързо клубче и малко ука шака преди утре.... дааа дааа мисля време е:>
joronedelchev
Още се възстановявам след снощната серия от три часа в Брилянтин, два в Ялта и един в Най клуб. Ето това е пълна програма без да излизаш от жълтите павета.
venom
С моите хора отново във строй кинти във брой готови за бой, следва запой, събужда ме баса, влизам в клуба и сядам на маса, поръчвам да пия и паля цигара (music)
Sham
Подготвям се да ходя на вечеря в Сирийския клуб (Студентски град) .