stankoff
Обнових снимките на Половера във VW клуба и се чудя да ходя ли днес на сбирката
stylius
О, да! Най-накрая след тежък работен ден ще можем да разпуснем с колегите. Време е да атакуваме клубовете!
zloodeiko
Балканската версия на хаус парти или как балканджиите разбират клубната култура
http://slaveiko.blogspot.com/2008/07/blog-post_18.html
bubulinka
рожден ден във вторник вечер в Най клуб... не знам дали си заслужава да ходя до там...
leonartis
Кметът Костов пее на караоке в Ривиера на купона на Ротари клуб.
Mishef
Петък и Събота в клуб Зангадор, Китен - айде на черешата, ето и едно представително клипче за тази година от екипа на зангата..
http://ikiten.net/index.php?view=article&catid=34%3Akiten-video-porta...d=57
NetCutter
Съгреших... много голяма грешка. На 10 метра от клуба имаше магазин и от там можех да си взема бира, не да пия камънаци...