azis
@man0l - Това с членската карта е много добре. Трябва да кажа на PR-а ми да ми направи по-читав фен-клуб с карти и срещи и т.н
MatchMag
Тотнъм - отборът, който не искаше да пусне Бербатов да играе в по-голям клуб, остава в дъното на таблицата с една-единствена точка.
stylius
Надявам се следващия път като му хрумне след клубовете да ходя направо на работа, без да спя, да се намери някой приятел да ми зашие един шамар да се освестя.
silia
Пак в net клуба... малко ми е тъпо, защото няма с кой да пиша в skypa, но пък това че имам достъп до net ме успокоява...