Търсене на постове: клуб

NQKOI
A123
@RMPG и ти ли фенклуб? все още мога да поема още един за управление :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l ко стана със женския фен клуб ? :) къв е списъка вече, колко бройки ;)
NQKOI
A123
@man0l определено ще имаш нужда ош шеф на фенклуба...предлагам ти аз да ги отсявам на 1 и 2 кастинг.....па после при теб :D
Васко
azis
@man0l - Това с членската карта е много добре. Трябва да кажа на PR-а ми да ми направи по-читав фен-клуб с карти и срещи и т.н
NQKOI
A123
@man0l ми тогава...запиши ме в твоя фен клуб де...а уж си приятел :D
NQKOI
A123
@man0l ама и му се отдава да знаеш :D ...има фен клуб той
Ivo
dzone
::Клубна Музика Наживо:: отново е онлайн :D доволен съм че пак успях да я върна!
списание Мач магазин
MatchMag
Тотнъм - отборът, който не искаше да пусне Бербатов да играе в по-голям клуб, остава в дъното на таблицата с една-единствена точка.
Стилиян Стефанов
stylius
Надявам се следващия път като му хрумне след клубовете да ходя направо на работа, без да спя, да се намери някой приятел да ми зашие един шамар да се освестя.
Тодор
alex11sf
@Soul4o, ти нали беше създателя на клубче? Да знаеш, че дизайна ти е бъгав на резолюция 800x600! Заради тези гласувайте за нас картинки те закриват част от
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
3 часа с колела навън, ходихме и до клуба по Авиомоделизъм, не бях ходил от 2-3 месеца. Припомних си добрите стари времена, като правихме самолети. :)
---------
NetCutter
Не бях попадал на истински, а не на порнографиите, предлагани из пазарджишките клубове Grants :) До сега...струва си :P
Силия Димитрова
silia
Отново в нет клуба :) Вчера бях на далавера - взеха ми 50 ст вместо 1.40 :D
Силия Димитрова
silia
Пак в net клуба... малко ми е тъпо, защото няма с кой да пиша в skypa, но пък това че имам достъп до net ме успокоява...
Бахар Мустафа
axeny
@n3mo Каквъ е този клуб на знаещите и може ли да се присъедим и т.н дай информация де :)
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата