Atian
първи почивен ден, в който имам лично свободно време. Първата задача за деня беше да изпратя обещаните книги, втората: тъмно пиво и 3 мача на Пакърс.
_e7
Two and a half men 08x13 - Когато всички освен Алън тръгват на купона при гаджето му, той някак си се наслаждава да чете обърната книга.
Atian
някой навитак да му подаря книги по случай идващите празници?
pacopetkov
Чете ми се книга, но да не е любовна или фантастика. По-скоро нещо криминално!
coolpuppy
Днес я започнах, а утре май ще й се види края. Много ми харесва!
Atian
стига толкова нет и тв тази вечер, ще почна нова книга да чета.
Atian
не съм чел по-увлекателна книга скоро време..
sandprince
Това е една от тия вечер когато имам чувството че на никой не му пука за мене...
Atian
След Междузвезни войни и Брус Лий уестърните ми идват в повече,ще почета книга..колко е яко да си в отпуск..няма руснаци, няма турове,само кафе и топло легло...
Има я отдавна на ингилизски.
Jan 14 2012, 00:40за английски - знам, но искам българче
че ако реша сериозно да я чета поне да разбера всичко 
Jan 14 2012, 01:59