mitternacht
Zomg довърших и втори том на тая *уйня. Нечовешки подвиг, преодолял мазохизма, граничещ със смелост на комунист! И все пак- 200 страници ла*на добавени....
Sinbg
Научи кои са най-странните, чудати и изумителни парфюми в света – с аромат на храна, синьо сирене, книга или собственото ти ДНК? Как го предпочиташ?
kregma
Днес корейци (мъж и жена) учещи в богословския на СУ ми промотираха свещена книга (разбирай библия) от Рийдърс Дайджест на развален български утф :>
nemesys
тоя The Hunger Games ми изглежда супер глупав, а всички са луднали по него ...дали това се дължи на рекламата?
Ethernet
Трябва да направят филм или да напишат книга по историята на MW3
gg04
Снощи заспах и изпуснах голяма част от "Щамът Андромеда", но ми се стори, че не е точно по книгата.
mitternacht
And I'm like... "Я, Бегемот!"
RadialEx
"Игрите на глада" е най-добрата книга на българския пазар!! Seriously.
disappointed
Ходи ми се на някакво събитие (изложба, лит. четене, концерт, театър... нещо), което ще ме накара да се чувствам социална.
nzhul
Ако някой се интересува по сериозно от историята на Диабло3 - препиръчвам да си вземете Book of Cain. Ако имате някакви впечатления по книгата - пишете в форума
http://d3bg.org/forum/showpost.php?groupid=2&catid=18&postid=7
Atian
Последвай линка да видиш останалите 97 снимки в HDR )) лека ви нощ на всички, аз си взимам книгата и лягам да чета.
https://plus.google.com/u/0/photos/109761843477680040897/al...7553
wisper
Е как може да има такива примати и дебили :@:@:@ да убият птица намираща се в Световната яервена книга...
http://wisperhunter.blog.bg/novini/2012/01/19/.885856
Sinbg
Звезди, шампиони и политици се събират за Хоро 2012 – мащабен проект, с който всички ще се преборим за най-дългото хоро в историята на света, вписано в Книгата
http://sin.bg/horo-2012-sabira-zvezdi-shampioni-i-politici
Изданията, където ги няма допълнителните работи за партизаните, са в един том. А Ирина е така в началото, постепенно се изменя.
Apr 27 2012, 19:53
И пак това сякаш е продиктувано не от особено променящи фактори, а от личната намеса на автора, което е най-неправилното нещо в романа
От състрадателна жена
Apr 27 2012, 19:54изпълнена с гордост, до съгласяваща се да си легне с някой за изпълняване на лична изгода- за половин минута
Apr 27 2012, 19:55Тютюн ми е страшно любима книга. и си падах по Павел по едно време
Apr 27 2012, 22:56Направихме си малка, но хубава литературна дискусия в скайп, следващия път може и тримата
Ще сме ЗА и ПРОТИВ 
Apr 27 2012, 23:16