toonito
Сега ставам. Как се наспах просто....Сега е време за зъболекар и междувременно ще потърся една книга на С. Кинг шото треа да я набарам за частната колекция D:
toonito
Оставям го т'ва апаче! Ще почета книга....btw иам си нов аватар хехе
yordanoff
Книга за ActionScript 2/3 да ми препоръчате? Целия Славейков обиколих, до София Прес ходих и не намерих...?!?!
Rosh_twO
опитвам се да намера в дебелата 800страници книга за 3dsmax как се преместваше центъра на обекта..