Търсене на постове: книга

Антоан
toonito
Сега ставам. Как се наспах просто....Сега е време за зъболекар и междувременно ще потърся една книга на С. Кинг шото треа да я набарам за частната колекция D:
Goldy
Днес си купих нова книга за SQL и даже вече я подхванах :). Сега съм си пуснал Бонд. Голямо удоволствие доставят.
Антоан
toonito
Облачно е :( Отивам да пия кафе на терасата и после ще почета ина книга, шот немоа да ходя никъде в тва време. Пък и не ми се учи
GaN
_GaN_
Пак препрочитам "Под игото". Нещо все ме дърпа да я чета тази книга. Аман вече. Трябва да намеря някоя нова скоро, нещо по-ново :)
Антоан
toonito
Оставям го т'ва апаче! Ще почета книга....btw иам си нов аватар хехе
yordanoff
Хапнах още един сандвич, пийнах, пуснах Монк (и се сетих, че още не съм дочел 2-рата книга за него :D).
евгени
brigante
увеличете броя на символите,че искам да пейстна книгата война и мир тук:)
yordanoff
Книга за ActionScript 2/3 да ми препоръчате? Целия Славейков обиколих, до София Прес ходих и не намерих...?!?!
Зорница Иванова
moonpearl
Няма нищо по-хубаво от книга, която ти е интересна, чаша топло какао и любимото диванче :)
Rosh_twO
опитвам се да намера в дебелата 800страници книга за 3dsmax как се преместваше центъра на обекта..
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата