Търсене на постове: книга

Михаелина Лилова
Mihaelina
Току що свърших книгата на Малкълм Гладуел "Проблясък" и толкова ми хареса, че мисля да си поръчам и другата му книга - "Повратната точка"
Здравко Иванов
cthulhu
Най-после дойде книгата за алгоритми.Нямаше да е зле, да я бях поръчал преди изпита де ...
Владимир Колев
deutschi
"The Ruins" на Scott Smith - много добра книга! Не съжалявам, че я четох в оригинал на английски и горещо я препоръчвам. По-добра е от филма ;)
Георги Неделчев
1216291777331025.jpg joronedelchev
Често ме питат къде все още може да се намери книгата ми. Отговорът е ето тук (виж линка)
http://joronedelchev.wordpress.com/2008/07/17/adresi/
Ели
Po3u
Втори работен ден, йеееее. Ох, в такива филми съм се набъркала, че направо мога да издам някоя книга...
Любомира Новачкова
bubulinka
по-лошото е че намерих книгата, която четях последния път като симулирах учене... И учебника не е там...
Георги Неделчев
1215734546421924.jpg joronedelchev
От фен-сайта на Зара Трендафилова са си дали труда да сканират 10 страници от книгата ми, за да ги публикуват.
http://zara-bb.dir.bg/_wm/gallery/?df=553249&GDirId=6fbcdc7...0b39
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l: според мен книгата е добра.. поне за мен има много нови неща и то определено полезни..
Egoist
blackmore
Тва да издаваш книга си е жива мъка. Но ще се справя. А и от издателството са готини. А че редакторите са гадове, гадове са. Но няма да се съобразявам с тях
Мартин Маринов
podmatrix
Почвам да чета една книга на O`Reilly за уеб дизайна, за съжаление е на компа.
Пламен
pacokatani
@joronedelchev правя го :) Надявам се и скоро да успея да си организирам доставката на книгата до Мюнхен, но засега безуспешно:(Ако имаш път насам,пиши:)
Egoist
blackmore
След малко излизам. Ще се мотая из центъра. Каква радост - да клечиш на пейките на НДК и да бройкаш жените. Нямам думи. А и книгата, дето пиша, нещо не върви...
Георги Неделчев
joronedelchev
Тръгвам към студиото на тв 7 дни, че от 8 и половина трябва да представям книгата си в сутрешния блок, а и още една работа да свърша.
Филип Сотиров
Fipo
нощна стража: за утрешния изпит ще трябва да направя списание и книга ... шок !
yordanoff
@ejankulov знам, че се ебаваш, колко пъти говорихме за тази книга.... знам за него :D:D
Страница: 65 66 67 68 69

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата