Търсене на постове: комп

Грозното Патенце
Ducky
Надъхахме се групичка от класа да правим няк'ва игра. Сега само трябва да видим как ще изпълним цялата задача. :D
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Приятелите на мъжа ми не харесват най-добрият ми приятел и сега става сложно. Защото точно си дойде от Англия и аз искам по-често да се събираме всички заедно.
Грозното Патенце
Ducky
Пък направихме мармалада, лютеницата, компотите, днес ще правим туршията и зимата ще си хапвам сладко-сладко. ^_^
Alex Moran ™
eMkyyy
Мъжете сме като Windows-a . Размърдаш ли ни мишката и се събуждаме :D .
Screenshot (1).png dilana
Best OS ever.
Stefan
s8d9m7
Aко купувaнето и продaвaнето нa глaсове е престъпление, трябвa в зaтворa дa се нaпълни с певци и певици, тези които си кувaт техни aлбуми и тия дето ги продaвaт
-=*****=-
mitternacht
бех на интервю в емжица :) ше видим дали са ме преценили като надъхан и мотивиран и войнствен и прочее хахаха
Fluxy
belushka20
Поиграхме с компанията карти и шах - яко Oбратен Ефект, Уикеда, etc и завършихме с гръцко + салата и бира :)
шУс!
notexist
Иии телефона съвсем сдаде багажа :D Сега ще събирам стотинки за телефон... Май скоро няма да се татоирам :D
-=*****=-
mitternacht
Мнение за Telus/ Callpoint?
-=*****=-
mitternacht
Kакво направи с циците бре? @mKrotiFy
Грозното Патенце
Ducky
Днес имах за първи път при новата ми учителка по компютърна графика. До сега не съм се чувствала толкова надъхана да правя проект по този предмет! (:
шУс!
notexist
Не мога да си намеря линк за Лудогорец беее, дразня се. Мрън.
-=*****=-
mitternacht
Пуснете някаква снимка на която сте секси... for science! :P
Еми Окснитси
dandelion
Хмм ако собственика на мултимилионната компания ми прати линкдин съобщение "how's life? X " какъв е правилния начин да отговоря??
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата