notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
Ducky
Цяла нощ филми, банички, айрян и чай с прекрасна компания. Какво повече? (:
Ducky
"Хората се сплотяват около омразата. Ако в една компания всички ме мразят, аз съм щастлив, защото съм ги доближил един до друг по този начин."-човечето от влака
Ducky
Дори мълчанието ми е приятно в хубава компания. (:
bgdn
Не ви стигат другите унижения, ами и пиете газиран компот от череши с малко ракия, внос от Англия.
tsonchev
Уж, съм навлязъл доста в технологийте,и си пиша някакъв код... когато стигна до github,започвам да се чувствам като индианец,който все едно за първи път е на PC
Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
blacksnoopy
Правя си колекцийка от бюджетни процесорчета, вече имам два комплекта Celereon 1820 с дъно и RAM, както и един AMD Kabini Athlon X4 5350 + AM1 дъно и RAM
mitternacht
По-често поддържате ли приятелски взаимоотношения с бившите си или сте скарани с повечето от тях?
have fun
аз ще продължа да си пазя компа
Aug 08 2014, 19:33