Търсене на постове: комп

Грозното Патенце
lol.png Ducky
Well, много обичам така! :D
шУс!
notexist
А гугъл историите ме пращат в Дъблин и на разни други паралелни вселени о.О
-=*****=-
1870959653.jpg mitternacht
Не знам защо ме подсети за ей тая снимка @schizophrenia
Грозното Патенце
Ducky
Цяла нощ филми, банички, айрян и чай с прекрасна компания. Какво повече? (:
Грозното Патенце
Ducky
"Хората се сплотяват около омразата. Ако в една компания всички ме мразят, аз съм щастлив, защото съм ги доближил един до друг по този начин."-човечето от влака
Грозното Патенце
Ducky
Дори мълчанието ми е приятно в хубава компания. (:
Snoopy
10448732_814805785210100_9036942796970676486_n.jpg blacksnoopy
ХяхяХаха
Peter Nikolow
bgdn
Не ви стигат другите унижения, ами и пиете газиран компот от череши с малко ракия, внос от Англия.
Цончев
tsonchev
Уж, съм навлязъл доста в технологийте,и си пиша някакъв код... когато стигна до github,започвам да се чувствам като индианец,който все едно за първи път е на PC
Fluxy
belushka20
Някакви деца се самопоканиха у дома и ми разгледаха цялата къща и решиха да седнат на компа ми да играят.. не знам как да се чувствам. :D
Боби
BULLSHIT.jpg Bobdweller
Packaging VS Reality. 10лв. на вятъра... 10/10 would purchase again.
Fluxy
10501642_10152187645262984_2690656153146085257_n.jpg belushka20
Ам направих това днес, не е много но е нещо :)
Snoopy
blacksnoopy
Правя си колекцийка от бюджетни процесорчета, вече имам два комплекта Celereon 1820 с дъно и RAM, както и един AMD Kabini Athlon X4 5350 + AM1 дъно и RAM
-=*****=-
mitternacht
По-често поддържате ли приятелски взаимоотношения с бившите си или сте скарани с повечето от тях?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Halt And Catch Fire готино ново сериалче за компютърджии :)
http://zamunda.net/details.php?id=406783&hit=1
Страница: 12 13 14 15 16

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата