Търсене на постове: концерт

Ally
alish
@alex95 Kamelot :D направиха мн хубав концерт през 2008.първият концерт на който някога съм била...определено са царе - различни са от сабатон,но.. чуй ги :)
hurmaqny
Ахахаха, Буца я има на юбилейния ми концерт! :D
shimamoto
на 19 сме на концерт на Nasekomix :) някой случайно да има намерение да ходи?
Denitsa
sickornot
@alish о концерт ли е имало... аз съм изпуснала всичко!!!!! да не е нещо заради яворовите дни?
Ally
alish
@sickornot тру тру. и концерт от 16 песни е досадно... +двойно повече време в коридора на крак и в униформа която ти се влачии... :(
ABV Pro
abvpro
Промо билети за концерта на ГАМА РЕЙ - в продажба до ВТОРНИК - 12.01.2010 г.
http://www.abvpro.com
Denitsa
sickornot
@tedo92 поздрав с Machine Head - Silver. Мен мн ме е яд, че неможах да ги чуя в Бг като бяха. всички приятели ми казват, че тва е бил най-якия концерт!!!
ABV Pro
abvpro
Приключва промоцията за билетите за концерта на GAMMA RAY, Freedom Call и Secret Sphere - 30 лева до 12.01.2010 включително
http://www.eventim.bg/portal/bg/concerts/hard_heavy/gamma_ray/63901/
Ally
alish
...единият от които ме захапа по задника по време на концерта O.o добре, странни спомени. въздиш.
The Bot
bot23
[ff123] Концертната 2009-та http://tinyurl.com/yk8bzhf
Теодор Георгиев
tedo92
@tenderlilac ауз ^^ аз пък сънувах, че отивам към Каварна на концерт :D
ABV Pro
abvpro
Концертът на GAMMA RAY - на пето място по продажби в мрежата на Eventim:
http://www.eventim.bg/portal/bg/concerts/hard_heavy/gamma_ray/63901/
Маруш "Луци" Денчев
antubis
В Каварна съм с компанията. Ядем, по-малко пием, че и на концерт ще ходим и слушаме Iron Maiden :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Потеглям след малко за Каварна. Тази година се сцепих от концерти ....
Ally
alish
@tedo92 ахахахах тя е уникален пич ^^ бтв щом си се запознавал с нея знаеш защо се радвах да съм зад нея на концерта на камелот :D
Страница: 29 30 31 32 33

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата