Търсене на постове: концерт

Теодор Георгиев
tedo92
@alish ама аз съм се запознавал с нея!!!!! след концерта на Ал Ди Меола се запознах с нея и с Ozzу, който също е част от колектива на Катехизиса ^^
Ally
alish
@notexist концерта беше уникален.ще ми тр мн време да ти разкажа... буги избяга. или го откраднаха. или не знам. няма го.
шУс!
notexist
@alish какво му е на кучето?! как мина концерта?
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Божествен концерт на Danny Cavanagh & Anneke Van Giersbergen в зала Средец. Божествен!
ABV Pro
abvpro
Краят на промоцията на билетите за концерта на Gamma Ray (21.02.2010, неделя) - след по-малко от 2 седмици - 12.01.2010 г.
Ally
alish
@schizophrenia ами концерта почва в 19.00 а аз тр да се видя с една мадама да ми даде билета и по-рано така че..добре де.не е мн,но аз ще гледам да тръгна рано
Ally
alish
@tedo92 ...смисъл... концерта на анике е тогава :D:D:D
шУс!
notexist
@man0l е ся.. тебе по концерти те водя :D @t0m3kk хубу де хубу, аз да знайш :Р
Вангел Стоев
venom
@alish концерт?
Ally
alish
мама му как може да пуснат само 80 повече? нали уж в по-голяма зала и... оле не. ще. се. гръмна. трябваше да взема още когато съобщиха за концерта.тъпатъпатъпа.
Ally
alish
ох ако намеря билети за тоя концерт... ще ще ще... ще се размажа. ще бъде ще бъде.. ще мога да умра спокойно. наистина. анике... ох... боли чак.
Мануел Симеонов
Manuel
@notexist познавам Стойчо :) веднъж бях на техен концерт и вчера пак ми се ходеше, но нямах възможност...
Георги Цветанов
t0m3kk
@blacksnoopy ох стискам палци Rammstein да дойдат... че ако не дойдат просто ще отида на концерта им, който е най-близо до България :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Утре BEC имат пресконфернция и на нея ще потвърдят концерта на AC/DC, който ще се проведе на 14 май в София!
Snoopy
blacksnoopy
AC/DC с концерт на Васил Левски?
http://mp3.dnes.bg/news/2009/12/16/AC_DC_s_kontsert_na_Vasil_Levski.5238
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата