Търсене на постове: котка

Вангел Стоев
venom
@SaTaSi Че как да са много ? Имам само 1 котка :D А имам голям мерак да си взимам змия :]
Йоана Николова
ladyjoana
най-хубавия начин да си изкараш нервите - канадска борба с котката :)
Александър
kamburoff
добро утро! на всички! пред компа с кафе и разгонена котка...
Йоана Николова
ladyjoana
на някой да му се е случвало да гони котка с прахосмукачка? :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@schizophrenia пощади котката изяш шоколадче ^^
theheaven
Котка срещу принтер.. кой ще победи?
Йоана Николова
ladyjoana
@schizophrenia и аз имам... и все пак.. понякога любовта на котката не е достатъчна :) тя не може да говори.. :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Сега ставам :) заспах към 7 вечерта. Имам си 3-та котка. Отворих си зоологическа градина вече :) много забавно. Вече ми е тежко :) 2 женски и 1 мъжки вкъщи
Цветелин Павлов
sentinel
Червата ми къркорят все едно имам разгонена котка под стола....
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Ще си имам 3-та котка , казва се Маги и е на 5-месеца .... и е полу ангорка :) утре вечерта или в други ден сутринта ще си я видя :)
Александър
kamburoff
@naddito @Intel @sickornot @YanaMitseva @cruzz16 и за всички .... 2.08 погледнете котката на вентилатора
Александър
1231857560404511.jpg kamburoff
изкъпах котката :D колкото по чиста толкова повече белези :D
Цветелин Павлов
sentinel
@voic4e @naddito - Днес беше поредния работен ден за тая година. Глухия чай ме помни, заговорихме се дълго на по котка с пингвина (шефа)... :)
Светозар Георгиев
voic4e
@naddito Днес беше първият ми работен ден за тази година. Глухата шефка ме помни, бързо влязох в рутина. Заговорихме се дълго на по чай с котката :D
Вангел Стоев
venom
Котката ми отново е разгонена и сега се мъчи да свърши нещо с една плюшена играчка :D
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата