silia
Киро сгази една котка, бабите почнаха да го псуват, дееба, нали са главни развъдници на котки - котки колкото искаш при тях...
Mariyan
Добро утро. :} Вече имам нови слушалки за mp3-то, след като Linux(котката) се погрижи старите да не проработят отново.
Mariyan
Argh .. котката си свърши работата на леглото ми. Ще я убия!
Mariyan
Линукс(котката) спи в-у монитора. И от време на врем поглежда какво става на екрана. Адски яка е!
Renixektor
Ям си закуската.Подритвам котката защото е малко досадна.Блея по сайтовете.Между другото името Renrxektor e комбинация от моето и нейното-Reni+Xektor