Търсене на постове: котка

Ясен Цеков
fengi
@Geri :D:D:D а при мене котката ми стана като косми на клечка ..
Иван Савков
sandprince
@A123 котката :D
Силия Димитрова
silia
Киро сгази една котка, бабите почнаха да го псуват, дееба, нали са главни развъдници на котки - котки колкото искаш при тях...
Радо
radoboy
баси някой пускал ли е Lively на гуугъл :) няма такава чат програма .... тествайте досега пребивах и гушках няква котка :П респект и тествайте :)
Лидия
LiDSoN
@venom котката е страшна ... :)
Mariyan
Добро утро. :} Вече имам нови слушалки за mp3-то, след като Linux(котката) се погрижи старите да не проработят отново.
Майк Рам
mikeramm
@oggin Наздраве! И аз открих сезона там още през май и съм възхитен. Но ще се пробвам да го закрия през октомври, ако не ми мине котка път :)
Drъnata
1219006615104890.jpg Dr1nata
@naddito Последната ми котка се хвърли от 9-ия етаж :) Сега съм се зарибил за лабрадор ама първо да си купя къща че не е за апартамент
Mariyan
Argh .. котката си свърши работата на леглото ми. Ще я убия!
Mariyan
Линукс(котката) спи в-у монитора. И от време на врем поглежда какво става на екрана. Адски яка е!
Axel
1218299362996972.jpg axel
Котка по гръб!!! :D
Axel
axel
Котката ще ме убие някой ден! Да, @applecat е мое притежание :D
Емил Станчев
Emyto
@Mariyan, тая котка ще очерни живота. Ще почне тя да ти отпуска по малко бира, а не ти на нея ;)
Mariyan
@Eowyn, ок. Аз си имам една котка вънка вече и куче имам, но пусках котенцето при кучето и то не го закача. Тъй че, ако се разберат ще е екстра. :}
Reni Grigorova
Renixektor
Ям си закуската.Подритвам котката защото е малко досадна.Блея по сайтовете.Между другото името Renrxektor e комбинация от моето и нейното-Reni+Xektor
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата