melkor
Ще убия тази котка! Тази нощ пак ми е опасла бонзая.
mrynski
имам въпрос.... натрапиха ми една женска котка в къщи и не я понасям.... всичките ли са тооолкова досадни като се разгонят?
hippers
Донесоха на майка нова котка. Мъжкар е. За сега само обикаля и си разглежда новата къща.
applecat
Днес с котката спахме в новата стая и станахме чак в 13часа. Откога не бях спал толкова... Отивам да си направа кафе.
applecat
Уфф тая котка ми наду главата с нейното мяучене. Иначе си ме кефи ама като легна да спа сякаш си отмъщава за нещо...
applecat
Хах в момента ми прекарват кабелна в новата стая и котката избяга... И е нормално все пак доста шум се вдига...
applecat
Хах котката ми е клошарка. Рови се из коша ми макар и да е празен. Впрочем женска е!