samsara3nirvana
като гледам с каква скорост напредваме... скоро ще трябва да търся пиколо и рецепционист! ще правя подбор!... само красиви мъже да ми идват (високи) :Д хахаха
samsara3nirvana
купих си лекарство за заличаване на синини, че тази седи вече 5-ти месец... тц тц тц доста силен удар понесох.
Anellya
андроид или уиндолс фоун 7 е по-добро?
r0niTo
уникално красива фотография...
gogata2427
Ако сте били влюбен, сериозно влюбен, сигурно сте изпитали необходимостта да изолирате от света съществото, с което искате изцяло да живеете.
viktorkoichew
Току-що най-тъжното и доста красиво израелско момиче ме светна, че в Израел е задължителна казармата за момичетата и периодът е 2 години. :| ;// за момчета 3..
mitternacht
Ако едната учителка е манекенка, другата ще те удави с чар, ама направо ще те удави, а третата мацка е като някакво бебче, то става баси ученето "D
mitternacht
ps. Поради невъзможността и ниската вероятност на споменатата да влезе тука, може, ако се щракнем, да покажа снимка на жена около 40, невероятно красива
viktorkoichew
Не е прието да спреш една жена на улицата и да и кажеш съвсем откровено, че е красива. Тя, за съжаление, ще си помисли, че си луд, жалак, отчаян или тъп селяк..
И един по-грозен от смъртъ и малко по-длъг от тапа (1,80 см) също пита
Aug 15 2011, 20:21Хората със стаж в областта имат ли предимство?
Aug 15 2011, 20:24Не
Aug 15 2011, 20:26
"грозен кат' смъртта" звучи обнадеждаващо! стажът винаги е предимство! ще трябва да проведа интервюта с кандидатите, които отговарят на изискванията! хахах
Aug 16 2011, 00:06Кога и къде ще са интервютата?
Aug 16 2011, 00:25