notexist
Като бях малка си търсих богат, умен и красив. После реших, че може и да не е умен..
mitternacht
Красивата жена е красива ако ще и да е на 40. Без проблем може да гъделичка пеперудите на някой заблеян келеш. Чар For The Win.
mitternacht
Организаторите заслужават похвала с избора на мястото- трудно може да се намери по-красив и спокоен фон за сцена, от нощния пейзаж на Велико Търново.
LoveCappuchino
само аз ли намирам всичките "Най-красиво момче и момиче във Фейсбук" и пр. за излишни?този,който трябва да види красотата ти,ще я види и без харесванията във фб
wavelet
Откакто стартирахме blog.gloria.bg, се стараем да ви показваме множество снимки на красиви интериори, които да ви вдъхновят и да ви заредят с интересни идеи. Дн
http://blog.gloria.bg/40-%D0%B2%D0%B4%D1%8A%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D...0%B0
mitternacht
Пак казвам, че подобни "абстрактни" неща не ги признавам особено, но понякога се получава нещо, което сякаш се гаври с мозъка.
ХА, при мене тука някой доста често пуска и ного се зарибих : ) Но искам да си го направя сам. : )
Jul 31 2011, 18:17ехаа, в тоя сайт за 40 лева получаваш 10 броя :X Ебаси офертата!
Jul 31 2011, 18:18Пусках преди месец някъде и е страшно красиво. Бяхме събрали децата от едно село да се радват на гледката, чудно беше.
Jul 31 2011, 18:19