dandelion
Пак вали, пак 15 градуса... Като си замина от Холандия след 2 седмици ама наистина не мисля да се завръщам. Така или иначе за 4 години всичко им изгледах...
joronedelchev
Добър и красив уиджет (4х2) за времето, лунни фази, статус на батерията и други полезни неща.
https://market.android.com/details?id=factory.widgets.ThreeDDigitalWe...lock
joronedelchev
Тенисът на трева е много по-красив спорт от бъхтенето и пъшкането на сгурията.
gg04
Голямо ходене падна днес, може би навъртях 15 километра. Но пък бях на красиви места. И изгорях на тениска и часовник.
ladyjoana
за които поискаха снимки от бала..
Sinbg
Те са известни и талантливи. А дали са красиви без грим? Виж Андреа, Галена, Малина, Емили, Поли Генова и други родни красавици без макиаж:
http://sin.bg/vij-balgarskite-zvezdi-bez-grim
Sinbg
Плеймейтката за 2009 г. Светлана Василева каза, че се намирали пари, съществували добри хора все още и имало големи фирми, които помагат на красивите жени.
http://sin.bg/svetlana-vasileva-si-namirala-sponsori
cveten11
Онлайн магазин „Цветен Свят“има за цел да изпълнява желания и да дарява радост на клиентите си, доставяйки им красиви цветя и букети. „Цветен Свят“разполага с б
http://www.cvetensviat.com/
накъде тогава?
Jun 16 2011, 13:08Живот и здраве утре ще знам със сигурност
Поне лятото знам къде ще е - Алтеа, Испания 
Jun 16 2011, 14:26хаха знаеш къде да отидеш , в Алтеа е много красиво <3
Jun 16 2011, 15:28