kypidoncheto
у толкова красиво. Позитивно настроена съм ( поне за днес ).
mitternacht
Чехкините са... кхм... много красиви. И словачките. Кхъм.... славянките са 'убави девойки.... спор няма.
FromTheInside
Всяко момиче иска момче, при което може да отиде с рошава коса, размазан грим и първото нещо, което той да каже е: “Красива си”.
CarreraGT
Моля ви, драги режисьори, направете някакъв различен музикален клип от вече установеното - мацка, която просто седи, бивайки красива. Би трябвало да е възможно.
sickornot
i'm not sleeping alone tonight - there is so much to dream about...как може да има толкова красив глас