kypidoncheto
Пожелавам Ви тази Коледа да бъде най-красивата за Вас<3,
mitternacht
Една от най-романтичните истории и най-красивите е описана в Пътеводител на галактическия стопаджия. Някой ден (ако я няма в нета) ще я набера и пусна тук
Ourz
Вкарахме малко коледна визия на сайта на курса. Красиво стана.
AlexanderT
Една красива подборка от Коледни снимки с които да си пожелаем "Весели празници!"
http://www.pochivka.alexandertour.com/magiata_koleda/
kypidoncheto
ебати яката и красива песен <3 И да <33
kypidoncheto
ОМГ. Гледах Малката Русалка <3 Колко красиволюбоворомантично :/
lyubaca
В чата: Той: - Ти сигурно си много красива? Тя: - Защо така мислиш? Той: - Само така природата може да компенсира такава глупост.
coolpuppy
..но най-красивите моменти са непредвидените, най-красивите чувства са дълго таените и споделените. [mine]