mitternacht
Което ме подсеща на въпроса, колко красиви са чехкините и словачките.И полякините.Абе- славянките.Че тук-таме и някоя рускиня и украинка.Но предимно западните.
gogata2427
Завърших го!Не е красиво,но поне е готово! ;d
Jordanova
Красива природа и добра идея.
kypidoncheto
красива песничка, нхн. И почвам да се разболявам :с. нхн,
mitternacht
...Дори най-простия организъм и предмет е пълен и нееднозначен.Дори един пистолет не е изцяло лош, дори една любов не е само красива. Другото интересно е как...
coolpuppy
Ами гладът ме зове. Отивам да ям. Днес се чувствам прекрасно. Много съм лъчезарна и красива.. и хората май му викат 'скромна' хехехе.. Целувкииии! ^^