Обява: Търся си приятелка.Условия:да е млада,но не прекалено;да е красива,но не прекалено;да е висока,но не прекалено...да сме заедно,но не прекалено! (fixed)
повечето си мислим колко сме дебели въпреки очевидното - някои имат красиви тела, нормално телосложение, но се подлагат на някви откачени диети @mitternacht
@stalker хах да... кола-маска, боядисване на коси, операции от всякакви видове ироничното е, че почти всички неща съсипват жената, а не я правят по-красива