R3sp3k7
Ай мотора бил много красив така бе ;D
sown
Хайде бейбе не бъди сърдито заведи ме под звездите и шепти ми тихо,тихо колко много ме обичаш ... Вярвай ми ще бъде диво, виж морето е красиво
fairmen
Нетбук MSI Wind U135DX: красив и мощен! - Интернет и технологии - всичко за компютрите
http://blog.arimag.eu/notebook-laptopi-tableti/laptopi-notebook/352-n...hten
Jordanova
Нещо красиво и романтично за настроение в трудовия делник.