proweb
Моето богатство не лъщи и не дрънчи, то само свети под слънцето с най-красивите очи!
http://haresvam.co.cc/?p=3176
sown
Кажете ми не е ли красиво !? Ех..ех ^.^
bebezona
Използвайте тези чудесни дарове от природата и направете красиви шарени мозайки или друг вид декорации, с които ще впечатлите гостите в дома си.
http://www.bebezona.bg/%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%B8/%D1%81%D1%8...956/
sown
Нещата стават все по-красиви <3
LiliyaDianova
"завъртях се като петгодишна в средата на стаята и попитах онзи плюшен мечок, който ми подари, дали мисли, че съм красива..."
Psychopath
Красива песен и лятнааа отгоре натова :9