alb
Искахме да направим тази къща автентично българска. Такава, в каквато може би е живяла прабаба ни – просторна, слънчева, изпълнена с детски смях.
http://acherno.blogspot.com/2011/05/blog-post_1415.html
dandelion
Сериозно...през живота ми да ми е текла кръв от носа макс 2-3 пъти, а откакто живея в тази къща (2седмици) ми тече за 4ти път... не мога да си го обясня.
Pernik
Крадците, обрали Янакиева, не знаели, че къщата е нейна
http://novini.pernik.biz/13152.html
specter
Вече съм тотално разбит единствения човек, в къщата който даже и не поглежда компютър и няма никакво присъствие в интернет получил писмо от гугъл...
Pernik
20 бона задигнати от къщата на Янакиева
http://novini.pernik.biz/13116.html
тц, тц...казах им, че съм забранил снимането...
Jun 28 2011, 02:56