gogata2427
Гледайте сутрешния блок на Нова Телевизия :х , дано кажат повече по случая.Буквално си стана клане :Х
dandelion
Йей днес правих photoshoot на къщата на Хуан Карлос Фереро (тенесистът).
belushka20
Please go to Google Maps and search this address: 1760 Northeast 66th Street, Miami, FL --Make sure it's on 'street view'. You're welcome!
samsara3nirvana
"ЧАСНА СОБСТВЕНОС" предупредителна табела върху циганска къща! ха ха ха ха ха ха
gogata2427
Понеже оправят прелеза до нас и къщата ще се напука..иде ми да ида да го хвана ония и да му направя чифт италиански обувки,а след това 'що да не и ръкавици.. :@
Anellya
Е яко е да те събудят с думите "добър ден! От девето районно се обаждаме...." Хайде лека нощ!
dandelion
Ето какво майсторя днес. С идеята да прилича на Ралф Лорън ама да не било крадено, а иновативно...
А вярно ли е че сте блокирани? "Официално удостоверение за членство в ГЕРБ получи известният ромски бос Кирил Рашков, по известен като Цар Киро."
Sep 24 2011, 21:16Селото е блокирано и имаме малко възможности да навлязат агитките в него,но все пак има.Не вярвам да се потули,ще има дежурни хора,които да тероризират мястото!
Sep 24 2011, 23:12Гавра, братле, шибаняците мръсни от БиТиВи ореваха света че подпалили къщите, реват за това, а не че са мъртви две български деца!!!!
Sep 24 2011, 23:14точно така,даже Киро е подал иск за досъдебно производство да ни съди,че сме трошили и палили къщи и коли..искът е приет..
Sep 24 2011, 23:18ебем ти държавата, ебем ти системата...
Sep 24 2011, 23:19