tenderlilac
слушам ревливи песни на leann rimes. уаау. ако някой не ме изкара от тая къща в близките пет минути, ще, ще.. ненам. ще убия нещо. i neeeed ur looove уаааа. >.<
Anellya
и обръщаме къщата с главата надолу. Да, май се очертава хубава вечер, а изпитите... хм и тях ще ги оправя.
Anellya
Някакви странни неща стават в тази къща. Ще вземат да ме изнесат и няма да разбера.
gogata2427
Буффф и ми гръмна адаптер пред очите,поне не направи на къщата късо..Карай,свикнал съм,колко пъти ме е тресял тока..
vera86
Изобразени са деца, които си играят в снега. На преден план, сякаш в клетка от ресни велур, залепени върху платното, седи магаре.На заден фон има стара къща.
http://kartinite.blogspot.com/2010/04/45_4029.html
Dr1nata
Най-накрая вкараха хора в къщата на бай брадър