parfumBGcom
Нов аромат от къщата на Moschino ще пристигне на пазара през юни 2010 година. Това е наследникът на Moschino Glamour облечени в синьо.
http://parfumbg.blogspot.com/2010/04/moschino.html
vera86
бстрактне пейзаж. В далечината личат очертанията на къща, а напреден план изпъква образа на легнало куче, вперило поглед в зрителя.
Техника Маслени бои
Размери
http://kartinite.blogspot.com/2010/04/70.html
hurmaqny
Ако си продам плакатите и взимам по 50 стотинки за всеки, ще мога да си купя къща и да живея отделно.
alish
и защо няма нищо за ядене в тая къща? пф...
joronedelchev
@Method-X А ако не ги вкарват никъде, мислиш че живеят по-щастливо ли? Напротив, в къщата поне ще са под наблюдение и при по-добри битови условия.
Domsdey
Искам да живея в къщата на биг брадър фемили ^^