Leda
Официално живея в къщата на Кънчо.Велика.къща.Има си студио,стая с пиано, има сякви инструменти, микрофони, звукозаписни неща и легло с балдахин и пр и пр
moqdom
Каменна швейцарска къща. Или по-скоро крепост | Моя Дом - Солидна и много красива каменна къща вградена в склон над Локарно
http://www.moqdom.com/къщи/каменна-къща-крепост
georgimateev
@leonardis копеле, бас държа, че ако те затворя теб в една къща толкова време с тия 2-те красавици, ще изпростееш много повече от тях. Не се прави че нямаш хуй
_sunshine_
home sweet home!!! най-накрая вкъщи (сън) направо си умирам от кеф.. само дето трябва да изчистя цялата къща, че наще са се забравили... :/
axel
Откачам! В тая къща няма НИЩО за ядене. Бях готов да си опържа картофи обаче НЯМА картофи!!! Ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
joronedelchev
Дано да извадят Кошлуков от къщата днес, че да спре да се излага. Вече чак ми става жал за него.