eMkyyy
С майка купуваме къща в флорида.
_GaN_
Писна ми от майстори! Идват да ми слагат дограма - цялата къща в боклуци после. Идват да ми слагат мебели - искат да ме ментят. Аман вече, бе!
kregma
Днес бях в къщата на Биг Брадър изобщо не е толкова голяма колкото изглежда на камерите .... не е оферта да те набутат в такова местенце и навсякъде камерки :>
moqdom
Якото ранчо на Ланс Армстронг. Разполага с главна къща с 5 спални и 5 бани и къща за гости, басейн, спа, павилион, достъп до езеро. Продава се! | Моя Дом
http://www.moqdom.com/къщи/ранчо-ланс-армстронг/
axel
@Method-X Не говоря за това... Тук съм съгласен в теб... Веднъж бях набарал телефон с толкова снимки на собственика, че да направя план на къщата...
silia
Уииии! Пуснаха нет и на компа в задната къща най-накрая ^^