Търсене на постове: къща

Chocha
Дете показва бележника с двойките на баща си. -Синко,за такива оценки трябва да има голям бой. -Прав си тате!Ще ти покажа къщата на даскала. :D
Alex Moran ™
eMkyyy
С майка купуваме къща в флорида.
Аспарух К.
acnapyx
По време на игра на гоненица съвременните деца на фразата: "А аз съм в къщата!" отговарят: "А аз съм ипотеката!", и изгонват наглеца от къщичката с шут :)
GaN
_GaN_
Писна ми от майстори! Идват да ми слагат дограма - цялата къща в боклуци после. Идват да ми слагат мебели - искат да ме ментят. Аман вече, бе!
Дацко Маринов
NjoYko
@FeelTheFear Не живея в къща деба... а искам да съм в къща, пък на лято ако кажеш ще се учешим :D Ще напраим един карнавал :d
Георги
FeelTheFear
@NjoYko Офф маниии като каза лято охх... Ае ти де живееш в къща кога ш дойда у вас се напия...
oXteR
@ZzZaPyr пази къщата от алкохол тогава
Георги
FeelTheFear
@randex Трябва да преведа малко къщата в ред, че утре идва голямото напиване, което ще е в нас :D
Огнян
kregma
Днес бях в къщата на Биг Брадър изобщо не е толкова голяма колкото изглежда на камерите .... не е оферта да те набутат в такова местенце и навсякъде камерки :>
---------
NetCutter
Под етикет "Забавление", кво прави в svejo статия с името: "Мъж уби две жени в къща край Осло" :D
Моя Дом
1242034353736863.jpg moqdom
Якото ранчо на Ланс Армстронг. Разполага с главна къща с 5 спални и 5 бани и къща за гости, басейн, спа, павилион, достъп до езеро. Продава се! | Моя Дом
http://www.moqdom.com/къщи/ранчо-ланс-армстронг/
Еми Окснитси
dandelion
Като тръгне центрофугата имам чувството, че цялата къща ще литне :)
Axel
axel
@Method-X Не говоря за това... Тук съм съгласен в теб... Веднъж бях набарал телефон с толкова снимки на собственика, че да направя план на къщата...
Йордан Яламов
Yalamov
Отивам да гледам малко доктор Къща :)
Силия Димитрова
silia
Уииии! Пуснаха нет и на компа в задната къща най-накрая ^^
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата