_e7
дъбстеп без басове е като къща без стени, пица без нещицата отгоре, кола без гуми и всичко останало като покрив, врата и т.н., като понички без понички или като
nveselinov
Препоръчайте ми някой notebook, на майка ми й трябва за работа със документи.
Atian
"-И да се чекираш във 4sq като стигнеш в къщата при баба си", казала майката на Червената Шапчица#Freaказки
blacksnoopy
В Crazy Stupid Love има супер епична сцена
dandelion
Ново видео което направихме. Като за половин ден работа... Следващия път по-добре.
mitternacht
Не съм гледал филма, ама защо тия кретени от Паранормал Активити не духнаха от къщата, още при първата кофти стряскаща ситуация?
_e7
Пернишките крадци са толкова корави, че като обират къща, крадат и доберманите-пазачи.
_e7
конструирам къщата на баба и дедо в майнкрафт
purebulgaria
Собственик продава къща в местност Свети Никола или отдава под наем два етажа. Продавам къща в местност Боровец на 12 км от центъра на Варна.
http://prodavamimot.eu/
mitternacht
Миролюба, да те любят 5 агитки, кво ревеш за унищожена къща, ма пача проста, ДВЕ момчета са мъртви! Какво значение има МАФИОТСКА НЕЗАКОННА КЪЩА!!!!