blacksnoopy
Как се чувствам ден след като разцепих маратона в Букурещ
mitternacht
Oh my god прая'т джихад на сайта :Д
Bobdweller
Desktop-a ми е не бил толкова messy от доста време, хаха.
eMkyyy
Worst day in my life... Утре е концерта на Luke Bryan и никой около мен не слуша Country за да ми прави компания да отидем... :@ :@ :@
Bobdweller
Осъзнаваш, че остаряваш, когато нямаш представа как се борави със Snapchat. o.O
eMkyyy
Някой бил ли е в Doha да ми каже какви закони трябва да се спазат ,че мислим с 1 приятел да си вземем полет за БГ с 20 часа Layover там да разгледаме градът ?
eMkyyy
След 2 несеца ще подавам за Американско гражданство... 5 години отлетяха...