mitternacht
По колко кафета пиете на ден?
mitternacht
...so fuck that little mouse, cause I'm an ALBATRAOZ.............
eMkyyy
След скок с парашут: - Как се чувствахте ? - Като птица.Летя и серя , летя и сера !
dandelion
И така съвсем случайно след няколко чаши винце купих билети за Малдивите за утре. Ха да ми е честит Еид (курбан Байрям?)
mitternacht
Малко материалистично, ама... К'во си купихте последно?
0-2, зависи дали съм сутрин на работа. Иначе in general не пия.
Sep 21 2016, 19:33Николко. Така и не се научих да пия кафе. Пия много чай обаче - зелен, мента, ройбос, йоги чайове..
Sep 21 2016, 21:48Не ми харесва. 0
Sep 21 2016, 23:25http://www.telegraph.co.uk/news/health/news/1...study.html
Sep 22 2016, 01:06Зависи какво е кафето. Ние си правим една кана с малко кафе и много вода и така има за цял ден в не корави дози.
Sep 22 2016, 04:01