Търсене на постове: лед

Никола ☀ ∞  ♺
11816840_1218034548222139_7569977124795969638_n.jpg aviatrix
а вие от кой вид сте?
Alex Moran ™
eMkyyy
Next destination > Nova Scotia . Изглежда ми мега красиво. (Седя и гледам Google maps на къде да си закарам задника на трип ...)
Fluxy
belushka20
Някой да каже на @Bobdweller да си отвори едното :D
Еми Окснитси
dandelion
Намерих си на нас-а Person of interest и се загледах в няколко епизода. Хем не ми е супер интересно, хем изгледах 3..:) Кога ще стане сезон да се завърнат яките
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
кой се опита да крашне сървъра, като качи изображение, да си признае :)
-=*****=-
2583385889_b447992714_o.jpg mitternacht
Go home BMP, you drunk... :D
Боби
Bobdweller
Като съм почивка и съм в нас, след като проверя трите си основни сайта (edno23, fb, reddit), нямам идея какво да правя, а не е като да нямам опции.
Alex Moran ™
eMkyyy
Добре ве бива ли сутринта да пускам парното а след обед да пускам климатика ... туй време си прай ташак вече ....
Стефан Митев
Rx-Ende
Малко дългичък виц, ама си заслужава - в коментарите. От мосю @aftercollabz
Fluxy
belushka20
И съм пуснала един рендер и ебавам майката на лаптопа. Смъртясвам го :D
Теодор Георгиев
tedo92
И дойде времето да си бия шута отново и да изкарам следващите три месеца в Щатите :)
Боби
Bobdweller
По принцип не пуша, но трябва да призная, че си има някакъв чар в това да запалиш цигара с питие по избор и да си седнеш на балкона на фона на хубава музика.
Alex Moran ™
eMkyyy
Тази събота първи ми учебен ден....странно е на тези години да станеш студент :D . То има и по дърти сигурно де ама на мен ми е странно :D .
Peter Nikolow
5UJUH6u-IG.jpg bgdn
-=*****=-
mitternacht
След пол'вин час ще се прибера вкъщи. Ще си ударя една хубава биричка. Ще хапна чипс. Може би ще гледам някаква идиотщина в нета. Какво му трябва на човек...
Страница: 35 36 37 38 39

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата