Търсене на постове: лед

-=*****=-
mitternacht
След толкова натоварена седмица най-накрая мога да си седна на г*зъ и да не се занимавам с нищо смислено. :)
Боби
c2VoSZm.jpg Bobdweller
Гледам го това и се смея като идиот в рамките на няколко минути! :D :D :D
Alex Moran ™
eMkyyy
16:00 след обед , 12 цигари 5-6 кафета и треперя целия :D .
Боби
Bobdweller
Хора, ползващи iPhone - някой мина ли на iOS9? Официалните ревюта в нета са много позитивни, но коментарите от потребители са манджа с грозде...
-=*****=-
mitternacht
Още седя по пижама, а след пол'вин час трябва да излизам :D Ех, тия лежерни сутрини....
Snoopy
blacksnoopy
След час стартирам на 20км :)
http://tole-run.com/results/
Snoopy
blacksnoopy
@notexist Последно гледах това от Suits, има ли нещо ново?
-=*****=-
mitternacht
Гледам на една приятелка (по-малка от мене) бебенцето вече пораснало и си мисля - "бахмааму, хората с деца, ше се пенсионират вече, пък аз...."
Alex Moran ™
eMkyyy
Струва ли си за 10 horsepower отгоре да се изръся 357$ ?
http://www.knfilters.com/search/product.aspx?prod=69-9504TTK
Белкин
ReXTaN
Вчера ме зарибиха по наргилета. Ся като отида до Турция, ще търся да си взема някакъв.
Боби
MV5BMjA4NDI0MTIxNF5BMl5BanBnXkFtZTYwNTM0MzY2._V1_SX214_AL_.jpg Bobdweller
Ще се гледа The Prestige тази вечер. Seems promising.
http://www.imdb.com/title/tt0482571/
Георги Цветанов
t0m3kk
Не бях ставал толкова рано от месеци... може би година - 06:00 ч., второ двойно кафе пия и все още не знам къде се намирам :D
Snoopy
original.jpg blacksnoopy
Ultra Trail du Mont Blanc - световното на ултрамаратоните, дано за следващата година се класирам
http://stories.strava.com/the-ultra-trail-du-mont-blanc
-=*****=-
mitternacht
Жените в България красиви ли са? Интересни са ми (и) женските мнения.....?
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
За Коледа свекърва ми иска да я караме всички заедно на новата ни къща. Свекър ми, свекърва ми, баба му, вуйна и вуйчо му, брат му и жена му, децата , майка ми
Страница: 34 35 36 37 38

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата