Bobdweller
Хора, ползващи iPhone - някой мина ли на iOS9? Официалните ревюта в нета са много позитивни, но коментарите от потребители са манджа с грозде...
mitternacht
Гледам на една приятелка (по-малка от мене) бебенцето вече пораснало и си мисля - "бахмааму, хората с деца, ше се пенсионират вече, пък аз...."
ReXTaN
Вчера ме зарибиха по наргилета. Ся като отида до Турция, ще търся да си взема някакъв.
Bobdweller
Ще се гледа The Prestige тази вечер. Seems promising.
http://www.imdb.com/title/tt0482571/
blacksnoopy
Ultra Trail du Mont Blanc - световното на ултрамаратоните, дано за следващата година се класирам
http://stories.strava.com/the-ultra-trail-du-mont-blanc
mitternacht
Жените в България красиви ли са? Интересни са ми (и) женските мнения.....?
SaTaSi
За Коледа свекърва ми иска да я караме всички заедно на новата ни къща. Свекър ми, свекърва ми, баба му, вуйна и вуйчо му, брат му и жена му, децата , майка ми