Търсене на постове: лед

Еми Окснитси
image.jpg dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
Теодор Георгиев
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
hurmaqny
Пия вино в 6:30 сутринта и гледам изгрева. Level up.
Еми Окснитси
dandelion
Така, приета съм my dream education - магистратура. Въпросът е плаща ли ми се толкова много за дистанционно обучение.
-=*****=-
mitternacht
За какво си мислите в момента? Какво ви е в ума?
Snoopy
11403026_930920300301246_5552175588807848249_n.jpg blacksnoopy
Труден избор между 3 модела, обща цена 771 лв
Георги Цветанов
t0m3kk
Официално мога да заявя, че вчера (17-07-2015 г.) не съм ял абсолютно нищо :D Само на кафета и цигари... и към момента все още не съм гладен, което е странно...
-=*****=-
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
Еми Окснитси
Screen Shot 2015-07-17 at 14.44.39.png dandelion
Снимчица която направих 15 мин. след залез този Рамдан
Fluxy
belushka20
След толкова време, най-сетне си намерих "Миграцията на паламуда"!! ^_^
Грозното Патенце
Ducky
Тежичка си беше тази сутрин раздялата на гарата като знаехме, че ще се видим пак чак септември.
Еми Окснитси
dandelion
Искам да закупя външен хард диск, 1тб в Русе или за доставка в Русе. Кои са онлайн магазини за това? Намирам само технополис
BE PREPARED!
coolpuppy
Нещичко с мен. :)
Еми Окснитси
dandelion
Един-два пъти в годината ще осъзная, че нямам нито един истински приятел и ще ми докривее. Старая се днес да не е един от тези дни...
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
Който иска среща ( и да дойде на нея) да гласува ей тука ( powered by @hurmaqny )
http://doodle.com/x7hazpm9twvg6fid#table
Страница: 41 42 43 44 45

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата