dandelion
Еха каква играчка си имам за следващите няколко дни! Мисля обаче 42мм е прекалено голям за мен
tedo92
Ако ще купувам iPhone, от къде е по-добре да го взема – Англия или Щатите? В Щатите би трябвало да е по-евтино, но чух, че има някакви проблеми със SIM картите?
hurmaqny
Пия вино в 6:30 сутринта и гледам изгрева. Level up.
dandelion
Така, приета съм my dream education - магистратура. Въпросът е плаща ли ми се толкова много за дистанционно обучение.
mitternacht
За какво си мислите в момента? Какво ви е в ума?
mitternacht
Не разбирам много, но доколкото гледам примерно Булсатком има оптичен интернет в България, пък и няма да са само те. Ама скоростите пак са до 100мегабита. Кога
dandelion
Снимчица която направих 15 мин. след залез този Рамдан
belushka20
След толкова време, най-сетне си намерих "Миграцията на паламуда"!! ^_^
Ducky
Тежичка си беше тази сутрин раздялата на гарата като знаехме, че ще се видим пак чак септември.
dandelion
Искам да закупя външен хард диск, 1тб в Русе или за доставка в Русе. Кои са онлайн магазини за това? Намирам само технополис
dandelion
Един-два пъти в годината ще осъзная, че нямам нито един истински приятел и ще ми докривее. Старая се днес да не е един от тези дни...
баси ръките чуек
Jul 22 2015, 13:52@_e7 имаш предвид големи или? хаха това не бях чувала. Но пръстите ми са freakishly дълги.
Jul 22 2015, 16:21@dandelion: https://www.youtube.com/watch?v=O5S9-SMC44g
Jul 22 2015, 16:51Ахахха ще ме научите на много вие тука от българските популярно-модерни изказки и символи
Jul 22 2015, 16:54Аз мога да ви споделя подобни неща
http://mashable.com/2015/07/22/ed-sheeran-bru...m=webfeeds
Jul 22 2015, 17:00